O Nas


Jesteśmy rodzinną firmą działającą na rynku od roku 1986. Dzięki 26 letniemu stażowi wypracowaliśmy indywidualne standardy, które od dekad zapewniają klientom pełną satysfakcję z usług firmy Elektryko. Dzięki posiadaniu placówek na terenie województwa dolnośląskiego oraz wielkopolskiego prowadzimy działalność w takich miastach jak: Wrocław, Trzebnica, Milicz, Namysłów, Oleśnica, Oława, Legnica oraz Kalisz, Ostrów Wielkopolski, Ostrzeszów i inne

Nasi pracownicy są nie tylko świetnym specjalistami, ale również znakomitymi doradcami, którzy pomogą rozwiązać nawet najcięższe problemy Klienta. Osoby zatrudnione w ELEKTRYKO to wykwalifikowani elektrycy z uprawnieniami SEP. Posiadają długoletnie doświadczenie, potwierdzone wieloletnim stażem. O profesjonalnym podejściu oraz terminowym wykonywaniu powierzonych prac mogą Państwo przeczytać w opiniach naszych Klientów.

Cenę ustalamy indywidualnie z klientem w zależności od wymagań i złożoności instalacji, dlatego zachęcamy Państwa do kontaktu. Oczywiście dojazd, jak również wycena praca jest darmowa. Po zakończeniu prac dostarczamy kompletną dokumentację instalacji elektrycznych oraz płytę DVD zawierającą pełne rozmieszczenie wykonanej instalacji.